VISA بدون پرداخت بدون پرداخت در مراکش

ویزا اعلام کرد که صاحبان کارت اعتباری خود را در حال حاضر قادر به لذت بردن از پرداخت بدون تماس هستند .

صاحبان کارت ویزیت بدون تماس، اکنون می توانند برای خرید خود با صرفه جویی در کارت ویزیت بدون تماس و یا دستگاه پرداخت خود در پایانه های پرداخت، که در حال حاضر در نقاط فروش مختلف نصب می شوند، پرداخت می شود.

VISA در یک بیانیه می گوید: سیستم پرداخت بدون تماس، فرآیند پرداخت را به نیم ثانیه دیگر کاهش می دهد. این شرکت توضیح داد که برای تأیید اعتبار پرداخت، کارت اعتباری ویزا خود را به یک ترمینال پرداخت نزدیک تر از چهار سانتی متر می دهد.

تکنولوژی جدید توسط لایه های مختلف امنیتی محافظت می شود و هرگونه خطر معامله غیر مجاز را از بین می برد، همان منبع را برجسته می کند.

سامی رمودانه، مدیر کل شرکت ویزا بین المللی مراکش، گفت: "تکنولوژی بدون تماس در سراسر جهان در حال گسترش است و به عنوان یکی از رهبران در پرداخت الکترونیکی، ما تلاش می کنیم تا از آخرین فن آوری های پرداخت دیجیتال استفاده کنیم."

سیستم شیر و پرداخت ویزا مزایای زیادی برای تجار و مشتریان ارائه می دهد، که امکان انجام معاملات بیشتر را در دوره های بسیار کوتاه مدت فراهم می آورد. رمودانه افزود: "این نیز به مشتریان یک تجربه پرداخت کاملا امن و شفاف ارائه می دهد."

"مرکز بین بانکی مراکش (CMI) از پذیرش پرداخت بدون تماس در مراکش پشتیبانی کامل می کند. ما در حال حاضر بیش از 13،000 ترمینال مجهز به این سیستم، از جمله مراکز، همه فروشگاه های BIM و اکثر فروشندگان وابسته به CMI فروش اقلام و خدمات کوچک، گفت: "Mikael Natsiri، مدیر کل CMI.

"طرح این است که تا پایان سال 2018، ما می خواهیم سیستم به 20،000 ترمینال دسترسی پیدا کند."