ToneTag، ارائه دهنده راه حل های پرداخت بدون تماس، دریافت 1،3 میلیون دلار در سرمایه سرمایه گذاری

طبق منابع رسانه های خارجی، رسانه های سرمایه گذاری شترمرغ می دانند که ToneTag، ارائه کننده راه حل های پرداخت بدون تماس، اعلام کرده است که سرمایه گذاری سرمایه گذاری 1.3 میلیون دلاری از Tropical Star Limited به دست آورده است.


تا کنون، کل مالیات شرکت بیش از 2.3 میلیون دلار بوده است.


رسانه های شترمرغ همچنین می دانند که ToneTag بر روی تکنولوژی پرداخت تلفن همراه متمرکز است و بر تکنولوژی های NFC و QR کد تمرکز می کند. برای ارتقاء خدمات خود، ToneTag با تعدادی از بانک های محلی و شرکت های کیفی دیجیتال همکاری می کند تا معاملات را از طریق تلفن های همراه، دستگاه های POS، کارت خوان و دیگر دستگاه های غیر متصل به یکدیگر انجام دهند.


با این حال، در طول مرحله راه اندازی، این شرکت متوجه شد که اسکن کردن کد QR با نرخ بسیار بالای 40 درصد شکست خورده است، به طوری که آنها احساس می کنند که استفاده از تکنولوژی غیر قطره ای کارآمدتر خواهد بود.


کاربران هم اکنون می توانند از تکنولوژی ToneTag برای برداشت پول نقد از دستگاه های خودپرداز بانک استفاده کنند و از اینکه بتوانند از انواع کانال های معاملات مانند کیف پول دیجیتال یا برنامه های تلفن همراه استفاده کنند، استفاده می کنند و مهمتر از همه، تنها سه ثانیه برای هر معامله انتقال انجام می شود.


گزارش شده است که کسب و کار ToneTag بیش از 250،000 دستگاه غیر متصل به بازرگانان را پوشش داده است و از نوامبر 2016 این پلتفرم به بیش از 18 میلیون دستگاه مصرف کننده دسترسی دارد.