بیانیه تغییر در خالق ' Shareholding

ما می خواهم به شما اطلاع شرکت خالق است که 70 درصد سهام توسط شرکت بانکداری GRG به دست آورد و ما را به ادغام با بانکداری GRG اما هیچ تغییری در تیم خالق کسب و کار عمل و خدمات مشتریان ساخته شده است.

تاسیس در سال 2001 به عنوان اولین شرکتی است که به طور مستقل جاسازی شده کارت خوان و کارت تلگراف خالق (چین) فن آوری شرکت، توسعه با مسئولیت محدود یکی از شرکت های فناوری پیشرو، که یکپارچه تحقیق و توسعه، تولید و بازاریابی کارت پرداخت نقدی پرداخت و ماژول پرداخت آنلاین می شود. گواهی شده گواهی سیستم کیفیت ISO9001 در سال 2002، خالق شنژن شرکت Hi-tech در 2003 شد. افتخار ملی فناوری شرکت در 2008.

خالق دائما پیشرفت همراه با پشتیبانی و مراقبت از مشتریان در داخل و خارج از کشور. در زمینه صنعت ماژول کارت پرداخت و همچنین صنعت پرداخت نقدی خالق سریال محصولات بدیع، نوآورانه مانند CRT-630-CZ1 بدون تماس کارت خوان, CRT-31توسعه 0N عملکرد بالا موتور کارت خوان CRT - 288C با عملکرد کارت خوان های پذیرنده نقدی C100 B11 که همه بین المللی و استانداردهای چین مطابق است.

بانکداری GRG پیشرو در ارائه شناخت ارز و پول نقد با توسعه بزرگ بالقوه و سریع راه حل های پردازش است.  برای بیش از 20 سال GRG متخصص در توسعه و ساخت خودپرداز (ATM) Machine(VTM) گوی تصویری مجموعه کرایه خودکار (AFC) شناخت ارز و نقدی ماژول های تجهیزات و سیستم های پردازش مدرن شرکت با تکنولوژی بالا است که درگیر در مستقل تحقیق و توسعه، فروش، تولید و خدمات است.

مقر اصلی آن در گوانگژو GRG تامین کننده شماره 1 ATM در چین و بالا 5 بازیکن در بازار جهانی است. راه حل جامع GRG را به طور گسترده ای در بخش های مالی و مخابراتی و CIT و راه آهن و خرده فروشی استفاده می شود. تا تا مارس 2015 GRG است محصولات و راه حل به طور گسترده در بیش از 70 کشور و منطقه در سراسر جهان، با بیش از نشان 170,000 ماشین فراهم آوردن قابلیت اطمینان و امنیت و راحتی را به بیش از 10 میلیون نفر به صورت روزانه استفاده می شود.

با افزایش تقاضا برای تجهیزات سلف سرویس هر دو داخلی و خارجی بازار پیشرفته جاسازی شده کارت خوان آینده روشن است. با دستیابی به خالق، برای GRG، یک طرف آن می تواند کاهش هزینه و بهبود سودآوری بر اساس جلسه خود را مالک مطالبه ماژول ریدر کارت جاسازی شده; از سوی دیگر GRG می تواند باز کردن نقطه سود دستیابی به توسعه پایدار با ترویج راه حل در سراسر جهان.

پس از کسب GRG 70% سهام خالق را نگه می دارد و تغییرات در تیم خالق کسب و کار عمل و خدمات مشتریان ساخته خواهد شد. GRG هیچ تلاشی برای کمک جدید خالق قدرتمند پشتیبانی فنی و بازاریابی به رهبر جهانی در صنعت پرداخت کارت و پول نقد یدکی.

عنوان چینی می رود گفت: بازپرداخت تا آنجا که شما می توانید حتی بخش کمی از نفع شما دریافت کرده اند. سپاس از شما دوباره برای پشتیبانی از ثابت و کمک می کند، خالق جدید خواهد شد انجام حفظ ارزش مشتریان موفقیت، یکپارچگی، نوآوری و همکاری. بیایید دست در دست و رو به جلو برای ایجاد آینده با شکوه تر حرکت می کند.

خالق (چین) فناوری شرکت, با مسئولیت محدود

2015-7-31