لندن اولین طرح پرداخت بدون تماس را برای هنرمندان خیابانی راه اندازی می کند

در اینجا یک تلفات جامعه بی پولی است که ممکن است قبلا فکر نکنید: نویسنده خیالی خیالی. پس از همه، اگر بیشتر از ما با تلفن های هوشمند و کارت های بدون تماس پول خود را پرداخت می کنیم، چگونه می توانیم نوازندگان در مترو را تغییر دهیم؟ لندن یک راه حل دارد: یک طرح جدید که با ارایه کنندگان پرداخت با پایانه های پرداخت بدون تماس قرار می گیرد.

این پروژه در آخر هفته توسط شهردار شهرداری صدیق خان راه اندازی شد و همکاری با Busk In London (یک سازمان حرفه ای برای کارکنان) و شرکت iZettle پرداختی سوئدی (که در ماه جون توسط PayPal برای 2.2 میلیارد دلار خریداری شد) آغاز شد. چند تن از هنرمندان انتخاب شده در هفته های گذشته تست خوانندگان بی نظیر iZettle را در خیابان ها انجام داده اند، و اکنون خان می گوید طرح این طرح در سراسر 32 شهر لندن انجام می شود.

شارلوت کمپبل، بازیگر خیابانی تمام وقت که بخشی از محاکمه بود، به بی بی سی گفت که فناوری جدید تأثیر قابل توجهی بر کمک ها گذاشت. سعید کمپبل گفت: "مردم بیشتر از همیشه اهل تسنن در حالی که من آواز می خوانند، و اغلب، زمانی که یک نفر انجام می دهد، یکی دیگر از موارد زیر است. "

خوانندگان باید به یک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی متصل شوند و پرداخت های مقدار ثابت (تعیین شده توسط شخص فردی) را بپذیرند. آنها با کارت های بدون تماس، تلفن ها و حتی ساعت های هوشمند کار می کنند. جزئیات هنوز در مورد تعداد خوانندگان به هنرمندان خیابانی لندن ارائه نخواهد شد و یا باید برای خوانندگان خود هزینه کنند.

اگر چه برخی افراد گاهی سیستم پرداخت خود را بدون تماس برقرار می کنند (و در چین، غیر معمول نیست که نمایش دهنده های خیابانی و گداها از کدهای QR برای درخواست راهنمایی های موبایل استفاده کنند)، این به نظر می رسد که اولین طرح از نوعی است که توسط یکی از مقامات شهرستان هدایت می شود.

خان در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: "Busking به هنرمندان در حال ظهور کمک می کند تا استعدادهای خود را به ارمغان بیاورد و به آنها فرصتی برای انجام دادن در مقابل تعداد زیادی از مردم کمک می کند." "من خوشحال هستم که iZettle لندن را برای راه اندازی این طرح خلاقانه انتخاب کرده است - هنرمندان اجازه می دهند که کمک های مالی را از طریق پرداخت کارت و همچنین پول نقد دریافت کنند. در حال حاضر، بیشتر لندنرها قادر به حمایت خود از هنرمندان درخشان و باتجربه خیابان پایتخت خواهند بود. "

اگرچه سازندگان خیابانی قادر به انطباق با این تغییرات خواهند بود، همچنین ارزش آن را در مورد کسانی که مانند بی خانمانها نیستند، مورد توجه قرار می دهند. کارشناسان می گویند که اگر سکه ها و یادداشت ها از خیابان های شهر ناپدید شوند، این مانع دیگری خواهد بود که افراد بیچاره را از جامعه دور نگه می دارد. اگر شما حساب بانکی و یا دسترسی به اینترنت ندارید، چگونه باید در جهان بدون نقدی زندگی کنید؟ این یک سوال است که ما هنوز به آن نیاز داریم.