چین کارت بانکی چین چیپ

خبرنگار خبرگزاری شین هوا، ژائو یان چن Weihua


"متاسفم، کارت بانکی شما نمی تواند وارد شود." "متاسفم، گوشی شما را نمی توان وارد کرد." مدیریت کارخانه بسیار سخت است؟ این درست است، زیرا این کارخانه تخصصی تولید محصولات امنیتی اطلاعات مانند کارت های بانکی و کارت های تلفن همراه است. بسیاری از کارت های کارت تراشه، کارت های تلفن همراه و کارت های ترافیکی مورد استفاده ساکنان کشورهای آمریکای لاتین، از جمله برزیل، در اینجا تولید می شوند. شرکت برگزاری این کارخانه یک شرکت خصوصی از چین است.

در سال های اخیر، همکاری مالی بین چین و کشورهای آمریکای لاتین شکوفا شده است. بانک چین و بانک صنعتی و بازرگانی چین به طور موفقیت آمیز در برزیل و حتی بیشتر کشورهای آمریکای لاتین ریشه دارند و در جریان همکاری مالی بین چین و آمریکای لاتین موج می زند. با این حال، سازندگان کارت چینی با روند روند زمان و گرفتن بازار در آمریکای لاتین همگام هستند.

با بیش از یک میلیون ساکن در برزیل، می توانید پرچم برزیل را با شلوار پرچم ملی چین ببینید. شرکت InterContinental برزیل، که توسط شرکت Beijing Catch Data Corp. کنترل می شود، در این شهر کوچک به نام رئیس جمهور سابق برزیل قرار دارد.

در یک کارگاه خوب مدیریت می توانید کارت های صادر شده توسط بانک های بزرگ برزیل مانند بانک فدرال رزرو برزیل و بانک برازو و همچنین کارت های بانکی در کشورهایی مانند پرو و پاناما، کارت های خرید کارتف، متروپولیتن بیمه شرکت کارت و غیره کارت ها در اینجا ساخته شده اند، چاپ، فشرده و نصب شده در کاغذ حرفه ای با کیفیت بالا وارد شده از چین. سپس کارتها به شرکت ارسال می شود که در آن اطلاعات شخصی شرکت در کارخانه شرکت سائوپائولو یا در کشوری که به مصرف کنندگان ارسال می شود، ثبت می شود.

تولید کارت بانکی در آمریکای لاتین یک بازار طاقچه است که بیش از 10 تولید کننده متعلق به آمریکای لاتین نیستند. مدیر تولید InterCorca، ماسونیو موریا، گفت که این شرکت در سال 1999 با مجوز کارت های اعتباری جهانی مانند Visa، MasterCard و American Express تأسیس شد و ظرفیت تولید فعلی آن 150،000 نسخه در هر ماه بود. همچنین کارت های مخابراتی، کارت های حمل و نقل و خدمات کارت خرید، از جمله کارت ترافیک اختصاصی بازی های المپیک در سال گذشته، بازی های المپیک ریو توسط Interweave تولید شده است.

به عنوان یک شرکت امنیتی و هوشمند، 11 اداره در سراسر جهان وجود دارد. در اولین نمونه، برزیل در سال 2014 در برزیل یک برنامه تبلیغاتی را در برزیل برگزار کرد و در سال 2016 به عنوان شرکت برگزاری آن 57 درصد از شرکت اینترنشنال را در سال 2016 به دست آورد. در حال حاضر، علاوه بر سیستم تولید کارخانه، این شرکت همچنین کارخانه کارت پستال شخصی در سائوپائولو را دارد و قصد دارد تا تکنولوژی پیشرو فناوری اطلاعات چین را در بازار آمریکای لاتین به ارمغان بیاورد.

"ما در بازار برزیل بسیار صعودی هستیم، با بیش از 200 میلیون نفر در خود و کل منطقه آمریکای لاتین، و ما درک می کنیم که در زمینه امنیت پرداخت و محصولات امنیتی عملیاتی، آمریکای لاتین و آسیا هنوز بین شکاف بین آنها معتقدند که شعبه در برزیل می تواند به بهبود بازار پرداخت و امنیت اطلاعات در آمریکای لاتین کمک کند که عمدتا در برزیل مستقر است. "