ترمینال SELF-SERVICE KIOSK - CHANNELS فروش مستقل و کارآمد

یک نظرسنجی نشان می دهد که پایانه های خودسوزی کیوسک ظرفیت نصب شده در جهان در حدود 15 درصد افزایش می یابد. همانطور که از توسعه سریع ظرفیت نصب شده دیده می شود، مجموعه کیوسک مشاوره اطلاعاتی و فروش پایانه های خودمراقبت در یک دوره توسعه بازار محور و مبتنی بر فروش، با تاکید بر خدمات تجربی امروز، اولین است.

در حال حاضر، خرده فروشان جهانی، کالاهای سنتی فروش و خدمات خودسوزی کیوسک را ترکیب کرده اند. تجهیزات خودپرداز کیوسک به معنای وسیله ای برای خرده فروشان بهبود تصویر فروشگاه و بهبود کیفیت خدمات است. نظرسنجی نشان می دهد، تبلیغات، سوالات اطلاعات عمومی، اطلاعات مربوط به اطلاعات محصول، معاملات الکترونیکی، فروش بلیط، پرداخت قبض، پرداخت خود و دیگر سوپرمارکت ها جهت اصلی برنامه کیوسک است.

kiosk card reader

بسیاری از برنامه های شخصی، اجازه دهید ما کیوسک تماس نزدیک با زندگی ما داشته باشد. شرکت Wincor Nixdorf ترکیبی از خدمات خود و تجربه موفق بخش خرده فروشی، معرفی شده برای برنامه های کاربردی خرده فروشی دستگاه خودپرداز Kiosk دستگاه خودپرداز: یک پلت فرم باز، طراحی صفحه نمایش لمسی، قابلیت های چند رسانه ای، دسترسی به شبکه انعطاف پذیر، استاندارد سازی سیستم عامل ها و اینترفیس ، و نیز قابلیت های برجسته خدمات. به ویژه به ذکر است که با توجه به طراحی مدولار و پیکربندی مستقل، آن را مناسب برای انواع برنامه های کاربردی انعطاف پذیر و شخصی است: به غیر از بازیابی اطلاعات سنتی در خارج، کیوسک همچنین ارائه می دهد billpayment، کارت تلفن پیش پرداخت، خرید بلیط و بلیط دستیابی به توزیع کوتوله ها، چاپ عکس و سایر خدمات، در عین حال به دستیابی به تبلیغات و پخش اطلاعات، افزایش اسکنر یا افزایش صدا می انجامد. اجازه دهید ما را در تجهیزات عملیات کیوسک در مورد عملیات جهانی نگاه کنید:

محصول کیوسک مورد استفاده در آلمان

فروشگاه Kaufhof در آلمان، Kioskproduct به عنوان کانال اصلی برای بازخورد مشتری استفاده می شود. اعضای فروشگاه انفرادی می توانند نقاط کنترل خود را کنترل کنند و با توجه به نکات ساخته شده برای تغییر رجیستری هدیه از کارت خوان عضویت در کیوسک که در فروشگاه قرار داده شده است؛ مغازه ها همچنین خدمات پرس و جوی صفحه نمایش کالا و خدمات کالا را به مشتریان از طریق Kiosk ارائه می دهند، این سرویس نه تنها می تواند به مشتریان کمک کند تا به سرعت کالاهای خود را پیدا کنند، بلکه به مشتریان اجازه می دهد که فرآیند خرید را به روشنی خریداری کنند. به فروشگاه های بزرگ، ارائه سرویس های مشترک و تجربه مصرف کننده بدون شک وفاداری مشتری را بهبود خواهد بخشید.

محصول کیوسک در هلند استفاده می شود

در فروشگاه های آلبرت Heijnsupermarket در هلند، کیوسک به عنوان یک ترمینال پرداخت خود پرداخت پیکربندی شده است. پس از خرید، مصرف کنندگان می توانند خود را پرداخت کنند و یک روش پرداخت جدید را با استفاده از پرداخت غیر نقدی تجربه کنند. برای خرده فروشان، در افزایش تجربه سفارشی، وفاداری مشتری را افزایش می دهد، بلکه می تواند فرآیند پرداخت و پرداخت را بهینه سازی کند، و برای کاهش هزینه های عملیاتی خرده فروشی مهم تر است.

کیوسک در تمام جنبه های زندگی ما، از جمله خرده فروشی، امور مالی، هواپیمایی، خدمات پستی، هتل ها، بیمارستان ها، مدیریت ترافیک، و به همین ترتیب مورد زندگی ما است، ما بیشتر و بیشتر از شکل کیوسک را ببینید، نه تنها نشان دهنده یک مصرف کننده جدید تجربه، بلکه نشان دهنده استفاده از پایانه های خود سرویس پشتیبانی از استراتژی فروش جدید فروش مدل سودآور است. دوره کیوسک وارد شده است.

CREATOR (CHINA) TECH CO.، LTD

CREATOR یکی از تولید کنندگان کارت خوان های کیوسک چین است، خوانندگان / نوشتن کارت خوان KioskIC / RF، کارتهای کارت کیسک، اعتبار سنجی لایحه را در سراسر جهان فراهم می کند.

تلفن: + 86-755-26710992

فکس: + 86-755-26710105

تلفن همراه: +8613798299145 (24 ساعت)

پست الکترونیکی: sales@china-creator.com