خوانندگان کارت IoT ارائه کنترل دسترسی مبتنی بر ابر به بازار آموزش و پرورش

شهر نیویورک - ScholarChip، ارائه کننده خدمات ایمنی و عملیات مدرسه خودکار، اعلام کرد که دو محصول جدید که شامل اینترنت اشیاء (IoT) و استفاده از Power over Ethernet (PoE) برای دسترسی به دسترسی و حضور در کلاس درس در مدارس K-12 است.

به گفته این شرکت، این دستگاه ها سریع، آسان و مقرون به صرفه برای ارتقاء کلاس درس و ساخت ساختمان جدید می باشد. هر دو محصولات از ScholarChip سیستم مبتنی بر ابر دسترسی فیزیکی و راه حل های هویت استفاده می کنند.

دسترسی به ایمن درب ریدر

اولین دستگاه، PoE Secure Door Access Reader، می تواند با استفاده از کابل های اترنت موجود در تمام ساختمان مدرسه اجرا شود. درب با اتصال رله به اعتصاب درب و کارت هوشمند کارت شناسایی امن است.

درب های سیمی توسط اینترنت کنترل می شوند و می توانند با استفاده از یک فرمان از هر نقطه قفل شوند. تمام دسترسی های درب و مجوز ها نیز می توانند به صورت آنلاین مدیریت شوند.

خواننده کلاس کلاس PoE

دستگاه دوم، PoE Classroom Attendance Reader یک سیستم مبتنی بر ابر است که گزارش های زمان واقعی را نشان می دهد که کارمندان و دانش آموزان در ساختمان یا در یک اتاق خاص قرار دارند و به اولین پاسخ دهندگان واکنش نشان می دهند.

خوانندگان می توانند روی دیوار یا میز نصب شده و قادر به پردازش یک کلاس درس از دانش آموزان زیر 60 ثانیه باشند.

با استفاده از این دستگاه، ولسوالی های مدرسه می توانند زمان کمتری را برای وظایف اداری و روحانی صرف کنند.

هر دو دستگاه پردازنده پردازنده را دارند و در صورت از دست دادن شبکه، امنیت را فراهم می کنند.

مگد آتیا، Ph.D.، مدیر عامل / CTO، ScholarChip می گوید: "هدف ما این است که به آسانی برای مناطق مدرسه برای ارتقاء عملکرد امنیتی و عملیات خود از طریق اتوماسیون، با اتصال به اینترنت کارآمد باشد." "اقدامات احتیاطی و سیستم های حضور خودکار خودکار، محیط K12 را تغییر می دهند و IoT و PoE موج آینده هستند."