چگونه کارت ویزیت کار می کند؟

هنگامی که آن را روشن می شود، تلگراف کارت به طور خودکار تمام سنسورهای فوتوالکتریک آن را تشخیص می دهد تا ببیند آیا کارت در حالت خالی یا خالی است (با سیگنال هشدار دهنده و خروجی وزوز) و سیگنال سقفی راه دور، ورودی کلید فشار ؛ کارت به طور خودکار از پیش تعیین شده به موقعیت مورد نیاز؛ کارت های توزیع شده با سرعت بالا و یا با خیال راحت کارت های نامعتبر را با توجه به فرمان سمت سرویس گیرنده سیستم ضبط کنید.

پس از روشن شدن، اگر کارت در نگهدارنده پشته وجود داشته باشد، dispenserR به طور خودکار یک کارت را در شکاف پر می کند و دستور را برای انتقال کارت به اسلات در حالی که یک دستور دادن از طریق دریافت می شود، از طریق R / W کارت برای تأیید این که آیا کارت باید به طور عادی توزیع شود یا خیر، اگر عادی باشد، مشتری صبر کند تا کارت را استخراج کند، اگر کارت در یک دوره زمانی خاص استخراج نشده باشد، کارت دوباره احیا خواهد شد؛ اگر تجهیزات دریافت سیگنال سطح برای بازپرداخت در طول دوره انتظار، آن را بلافاصله کارت را دریافت کنید.

در طول فرآیند پر کردن / رها کردن / اصلاح، اگر کارت دچار تغییر شکل شده است، نقاشی شده یا یک نقصی در محل وجود داشته باشد، تلگراف به صورت اتوماتیک کارت را تنظیم می کند و برای پنج بار مجدد حرکت می کند، اگر هنوز هم درست نیست، تمام اقدامات را متوقف می کند، یک فرمان بعدی یا مداخله دستی را در حالی که یک سیگنال خطای را به سمت سرویس گیرنده منتظر می گذارید، در همان زمان زنگ زنگ خطری را هشدار می دهد و LED به هم می چرخد.

هنگامی که نگهدارنده کارت پشته در حالت خالی است، تلگراف یک سیگنال "کوتاه از کارت" را در حالی که زنگ هشدار دهنده با چشمک زدن LCD است. هنگامی که در سیلندر هیچ کارت وجود ندارد، تلگراف یک سیگنال خالی را نیز نمایش می دهد.