چگونه خواننده کارت بدون تماس می تواند از کسب و کار مستقل خود بهره مند شود؟

آیا کسب و کار شما در فروش بیش از 30 پوند است؟ آیا شما دوره های مشغول و بارهای بلند را دارید؟ یک خواننده کارت بدون تماس می تواند پاسخ شما به مشکلات شما باشد!

در سال 2016، مشخص شد که مصرف کنندگان به طور متوسط بریتانیا در حال حاضر کمتر از 5 پوند به صورت نقدی، و به جای پرداختن به کارت و دستگاه های تلفن همراه متکی هستند. پرداختهای بدون تماس با این شرایط به طور فزاینده ای رایج هستند، در حالی که تعداد کارتهای بدون تماس در انگلیس در ماه ژوئن 2017 به 110 میلیون افزایش یافته است.

سبک پرداخت "شیر و رفتن" طبیعت دوم به مصرف کنندگان است، و انتظار میرود این تصویب بدون تماس افزایش یابد. انتظار می رود تا استفاده از تکنولوژی های بدون درز تا سال 2021، 300 درصد افزایش یابد، و خرده فروشانی که قبول نمی کنند کارت های پرداخت کارت را کنار بگذارند.

معلوم شد که کسب و کارهایی که پرداخت کارت را دریافت می کنند، فروش بیشتری را دریافت می کنند. خرده فروشان اعلام کردند که فروش با 30٪ افزایش با استفاده از کارت خوان بدون تماس بدون پرداخت بدون تماس انجام می شود.

با استفاده از یک خواننده کارت بدون تماس می توانید از راه های مختلف به کسب و کارتان برسید. زیر را پیدا کنید:

صف مجدد

کسب و کارهای مستقل با دوره های مکرر مشغول اغلب می بینند که روند پرداخت آنها می تواند متوقف شود. در اوج زمانها، صف های طولانی می توانند در انتهای شکل تشکیل شوند.

مشتریانی که از کارتهای بدون تماس استفاده می کنند، می توانند معاملات را به سرعت انجام دهند، زیرا آنها مجبور نیستند زمان شمارش پول را صرف کنند. این اجازه می دهد تا برای کاهش زمان صف.

افزایش درآمد

به خوبی شناخته شده است که زمانی که مصرف کنندگان بر روی کارت پرداخت می کنند، بیشتر احتمال دارد مبلغ بیشتری را صرف کنند و معاملات بیشتری انجام دهند. با نصب یک خواننده کارت بدون تماس، مشتریان می توانند خرید های تحرک کم ارزش را خریداری کنند.

کسب و کار با استفاده از یک خواننده کارت بدون تماس دریافت کمتر رها فروش. راحتی تماس بدون اجازه می دهد مشتریان بدون نیاز به تغییر دقیق در دست پرداخت کنند.

کاهش نقدینگی

صاحبان کسب و کار با یک خواننده کارت بدون تماس صرف زمان کمتری در پرداخت پول نقد. به طور سنتی پرداخت کارت برای خرید بزرگ محفوظ است. از آنجا که معرفی بدون تماس، تغییر در نحوه مصرف کنندگان ترجیح می دهند پرداخت.

حتی کوچکترین خرید را هم اکنون می توان بر روی کارت انجام داد. این به این معنی است که خوانندگان کارت بدون تماس اجازه می دهند که صاحبان کسب و کار زمان کمتری را در انجام عملیات انتهای روز صرف کنند. کاهش تغییرات در نتیجه باعث کاهش خطر سرقت و از دست دادن به علت اشتباهات می شود.

تجربه مشتری بهبود یافته است

ژوئن 2017 یک ماه برای پرداخت بدون تماس بود و 34 درصد از تمام پرداخت کارت در انگلیس بر روی یک دستگاه بدون تماس انجام شد. در حال حاضر انتظار می رود که سبک پرداخت بخشی از تجربه خرید روزانه باشد. اطمینان از این که مشتریان بهترین تجربه خرید را ممکن می سازند، راه حیاتی برای به دست آوردن تکرار سفارشی است.

با انجام همه چیز به همان اندازه که ممکن است، بازدیدکنندگان کسب و کار شما بیشتر وسوسه خواهند شد تا به شما بازگردند. یک کارت خوان بدون تماس، امکان پرداخت بدون دردسر را فراهم می کند، به این معنی یک سرویس سریع برای چک کردن است.

آیا می توانید کسب و کار خود را با پذیرش پرداخت از طریق یک کارت خوان بدون تماس؟ از افزایش هزینه های بدون تماس با ارتقا به یکی از پایانه های ما استفاده کنید.