چگونه کنترل دسترسی در سال 2018 تغییر خواهد کرد

کنترل دسترسی در سال های اخیر به سرعت پیشرفت کرده است و به لطف تطبیق پذیری جدیدترین فن آوری ها، به زودی به سرعت در حال کاهش است. به عنوان مثال، با آخرین استفاده از تکنولوژی RFID در تلفن های هوشمند امروزه با استفاده از پروتکل فن آوری ارتباطات مشترک نزدیک (NFC) برای Apple Pay®، Google Wallet ™ و Android Pay ™ به کارکنان و کنترل دسترسی به وسایل نقلیه گسترش می یابند، و سیستم های یکپارچگی از مزایای قابلیت همکاری تجهیزات برای ترکیب کنترل دسترسی با پرداخت امن استفاده می کنند.

بر اساس تحقیقات بازار IHS Markit، رشد کنترل دسترسی در سال 2017 ادامه خواهد یافت و برنامه های کاربردی جدیدی همچون بیومتریک و اعتبار های تلفن همراه را نیز مشاهده می کنند. نمونه هایی از جمله مدال های کنترل دسترسی کارکنان برای پرداخت در کافه تریا و یا دستگاه های فروش مجاز استفاده می شود و حتی تلفن های همراه می توانند برای دسترسی امن یا پرداخت با تکنولوژی NFC، مدارک ارائه دهند. در واقع، تمام خطوط CPR کارت خوانهای FEIG از تکنولوژی NFC برای ادغام آسان با فناوری تلفن همراه پشتیبانی می کنند.

با یک خواننده RFID و یک ماژول پرداخت بدون تماس، مانند cVEND، RFID می تواند با کنترل دسترسی در پارکینگ های پرداخت شده یا گاراژ پارکینگ هتل برای عملیات ساده تر از طریق قابلیت همکاری، یکپارچه شود. پارکینگ TIBA تنها با استفاده از تجهیزات FEIG در تعدادی از پارکینگ های هتل برای ورود و خروج سریع و آسان بدون سرنشین انجام شده است.

همانطور که خوانندگان RFID UHF منفعل هستند دامنه خود را گسترش می دهند و هزینه های برچسب کاهش می یابند، این تکنولوژی نیز برای کنترل دسترسی برای وسایل مجاز استفاده می شود. جوامع بیشتر، انبارها و پارکینگ های اداری، مدیریت دسترسی به وسایل نقلیه را با استفاده از خواننده های RFID دراز مدت مانند CREATOR'S CRT-541 انجام می دهند که به عنوان یک سیستم کنترل دسترسی به کارت خوان عمل می کند.

ما از زمانی که امنیت دسترسی به مکان ها و چیزهایی که نیاز به زمان و نیروی انسانی داشتیم، از راه های طولانی پیش رفتیم. با سهولت و قابلیت RFID، سیستم های کنترل دسترسی ادامه خواهد یافت تا در آینده بهتر شوند ... و در اینجا در CREATOR، ما همچنان به طراحی محصولات RFID خواننده ما برای استفاده در کنترل دسترسی، شناسایی و سیستم های پرداخت کمک می کنیم.