امارات ID 100،000 خواننده کارت خوان را به موسسات آموزشی توزیع می کند

اداره هویت امارات بیش از 100،000 خواننده کارت الکترونیکی را توزیع کرده است به موسسات آموزشی امارات متحده عربی از جمله مدارس و دانشگاه های خصوصی و دولتی با هدف کمک به موسسات زمان لازم برای تکمیل معاملات خود، کاهش هزینه ها و استفاده بهتر از تلاش های آنها را کاهش می دهد. از کارکنان آنها.

ایشا آل رئیسی، مدیر اجرایی بخش عملیات مرکزی در ID امارات، در یک خبر خبری که در روزنامه المارت ال یوم منتشر شده است، گفت که ID امارات این دستگاه ها را به وزارت آموزش و پرورش، وزارت آموزش عالی و پژوهش های علمی توزیع کرده است بیشتر کالج ها و دانشگاه های امارات متحده عربی با هدف فعال کردن استفاده از کارت شناسایی به عنوان بخشی از خدمات الکترونیکی ارائه شده به مشتریان این موسسات است.

او افزود که این امارات امسال، دهها هزار خواننده الکترونیکی را به سازمان های دولتی و تعدادی از نهادهای آموزشی، کالج ها، دانشگاه ها و بخش خصوصی در امارات متحده عربی توزیع می کند.

الرایزی تاکید کرد که اهمیت پروژه الکترونیکی خوان برای فعال کردن تراشه الکترونیکی کارت شناسایی در چند لحظه، کاهش روز افزون معاملات روزانه و الکترونیکی و بهینه سازی برنامه های پیشرفته الکترونیکی و دیجیتال ID کارت، بدون اشاره به کم کردن زمان برای انجام معاملات و کاهش هزینه های آن.

استفاده از خوانندگان شناسه کارت در سازمان های دولتی و خصوصی از جمله موسسات آموزشی کمک می کند تا استفاده بهتر از تلاش های کارکنان و افزایش بهره وری آنها و همچنین رضایت از مشتریان (دانش آموزان) از طریق تسهیل و تسهیل در روند آنها، اجازه داده شود اثر انگشت او گفت که در کارت موجود است که به صورت الکترونیکی هماهنگ شده و احتمالا با استفاده از کارت از طریق یک مرورگر وب برخورد کند.

اظهار داشت که ID امارات یک طرح منظم برای توزیع خوانندگان را تصویب کرد، الریئزی توضیح داد که این طرح دانشجویان دانشگاه را هدف قرار داده است تا تشویق توسعه برنامه های پیشرفته در زمینه استفاده از کارت شناسایی هوشمند و انجام تحقیقات علمی در این زمینه در چنین مواردی شیوه ای است که از تکامل سیستم مدیریت پیشرفته ی امارات متحده عربی و تحولات دولتی و اقتصادی حمایت می کند و رقابت امارات را در سراسر جهان تقویت می کند. این مرحله به دانشجویان و محققان دانشگاهی و کالج اجازه می دهد تا ایده های خلاقانه و نوآورانه ای را ارائه دهند که از کارت شناسایی و برنامه های شناسایی شخصی به طور مطلوب استفاده می کنند، به خصوص در مقایسه با معاملات الکترونیک از طریق فضای سایبری و جهت گیری رسمی به سمت مفهوم از دولت هوشمند، گفت.

از طریق وب سایت خود، امارات ID یک بسته نرم افزاری جامع IT را فراهم می کند که سازگار با انواع خواننده های کارت هوشمند است و اجازه می دهد تا سازمان های دولتی و خصوصی امارات متحده عربی نرم افزار الکترونیکی خوان را دانلود کنند و آنها را قادر می سازد تا با کارت شناسایی علی رئیسی گفت: با خواندن محتویات تراشه الکترونیکی در عرض چند ثانیه علاوه بر ارائه پشتیبانی فنی به ذینفعان نرم افزار کارت خوان ID، اشاره کرد که ده ها کارگاه آموزشی فنی با بیش از 150 سازمان برگزار شد.