ترس از قلم مو قرمز کارت بانک؟ این Cracking رمز عبور ترکیبی طول می کشد 35،000 سال

"Daily Mail" بریتانیا گزارش داد که 10 کلمه عبور بریتانیایی که بیشترین استفاده را می توان در کمتر از یک ثانیه شکست، و اگر رمز عبور استفاده شده توسط متخصصان امنیت در معرض روش، هکرها صرف 227 میلیون سال برای حل باز.

اگر ما نمی خواهیم کارت شناسایی یا کارت بانکی به سرقت رفته را به سرقت برسانیم، در امنیت شبکه، ترجیح می دهیم. می خواهید بدانید که هکرها به سرعت رمز عبور خود را ترک می کنند؟ کارشناسان فنی EO بریتانیا، خرده فروشان آنلاین AO.com پاسخ دادند. به گفته کارشناسان در سال 2016، بر اساس آمارهای سال 2016، گذرواژههایی که معمولا برای کلمههای 10 بریتانیایی استفاده میشوند، از جمله «qwerty» و «123123» که در کنار صفحه کلید تایپ شدهاند، کمتر از 1 ثانیه می توانند شکسته شوند. بعضی افراد فکر می کنند که یک کلمه خوب را انتخاب کنند و رمز عبور خود را ندارند، مثلا نام عاشق شما، اما این مورد نیست. از منابع رسانه های اجتماعی، هکرها به راحتی اطلاعات شخصی شما را، از جمله تولدها، نام های حیوانات خانگی شما، که در آن رشد کرده اند، جایی که تعطیلات شما بیشتر از شما لذت می برند، و تیم مورد علاقه خود، که مناسب نیست تنظیم کنید به عنوان رمز عبور. اگر از یک دوره زمانی جدا از گذرواژه تولد استفاده کنید، هکرها تنها 13 ثانیه برای ترک نیاز دارند.

با این حال، اگر رمز عبور را براساس یک روش خاص تنظیم کنید، ممکن است تا 4 تریلیون سال طول بکشد تا آن را بیشتر از حد برساند. کارشناسان امنیت داخلی بریتانیا بر این باورند که انتخاب یک کلمه کلیدی تصادفی غیرمستقیم برای ایجاد رمز عبور مانند «تصویر قهوه ای قهوه ای»، 35000 سال برای یک کلمه کلیدی ترکیبی از کلمه ی اطلاعات نامفهوم هزینه خواهد کرد؛ اگر شما یک عدد را در وسط اضافه کنید، مجبورید 227 میلیون سال پیش صرف کنید. بر اساس فوق، با نمادهای ویژه، زمان ترک خوردن به 4 تریلیون سال افزایش خواهد یافت که معادل جاودانگی این کد است.

علاوه بر این، کارشناسان نیز پیشنهاد کرده اند که در معرض دشواری قرار نگیرند، بهتر است به ایمیل، حساب های بانکی آنلاین و سایر حساب های مهم یک گذرواژه دیگر را تنظیم کنید.


خالق همیشه پرداخت امن خود را!