پیشرفته Smart Card Reader سازنده-خالق

نمایشگاه بین المللی خدمات خود، کیوسک و ونیز 2018 در 26 تا 28 فوریه سال 2018 در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای برگزار می شود. نمایشگاه محصولات مختلفی از قبیل پایانه های خودمختار و راه حل ها، سیستم های فروش جامع، کیوسک، سیستم های شناسایی ارز ، تجهیزات چاپ خودکار، تجهیزات ترمینال پرداخت تلفن همراه، کارت خوان هوشمند ، لوازم جانبی و خدمات مرتبط با دستگاه های فروش و غیره

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

خالق برای شرکت در نمایشگاه دعوت شد. چرا خالق دعوت شد؟ چه نوع کسب و کار خالق است؟

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

شرکت CREATOR (CHINA) TECH CO. LTD، تاسیس در سال 2001، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری پیشرفته است که RD، تولید و بازاریابی پرداخت کارت، پرداخت نقدی و پرداخت آنلاین را به یکپارچه تبدیل می کند. CREATOR تاییدیه سیستم تایید کیفیت سیستم ISO9001 در سال 2002، شرکت CREATOR در سال 2003 به نام Enterprise Hi-Tech Enterprise برگزیده شد. Creator در سال 2008 با افتخار بزرگترین شرکت فناوری در سال 2009 به عنوان یکی از بزرگترین شركت های شنژن TOP 500 در سال 2009 رتبه بندی شده است.


CREATOR اولین شرکتی است که به طور مستقل کارت خوان و مدیا کارت را توسعه داده است. CREATOR رهبر صنعت ماژول پرداخت کارت و همچنین واحد پول نقد و همچنین پیشرفت در صنعت پرداخت آنلاین با توجه به پیشرفته ترین فن آوری هسته است.


با تحقیق و تحقیق مستمر، خالق هفت سری محصولات فراگیر و نوآورانه را توسعه داده است: خواننده کارت برای مخابرات عمومی، ترمینال سوخت گیری، خواننده موتور برای ترمینال سرویس خود، 3 در 1 موتور خواننده، دستگاه صدور کارت، تلگراف، واحد پرداخت آنلاین و غیره، ما یک اختراع ثبت اختراع، پانزده مجوز مدل سودمند، پنج گواهینامه EMV، انطباق CE، چندین کپی رایت نرم افزار و مجوز تولید و غیره دریافت کردیم. CREATOR محبوبیت را با قابلیت اطمینان محصولات، عملکرد قابل توجه و قیمت مناسب به دست آورد، محصولات widly در زمینه امور مالی، مخابرات، صنایع پتروشیمی، دستگاه های مالیاتی، خرده فروشی، بیمه، حمل و نقل و برنامه های سرگرمی کاربرد دارد. خالق از طریق خدمات سریع و عالی خود، از مشتریان به طور جامع از آن برخوردار است.


CREATOR به طور مداوم با پیشرفت مدرن سازی سیستم، استاندارد سازی جریان، تشدید معماری پیشرفت می کند. بر اساس چین و به سوی جهان، CREATOR دائما پیشرفت می کند و خلاقیت می کند، چشم انداز بزرگ را با مشتریان ایجاد می کند تا ارزش متقابل را به حداکثر برساند و صنعت را به جلو براند.