5 نیازمندی های شناخته شده در مورد معاملات کارت هوشمند ATM

در راستای گزارش های واقعی، به ما یادآوری می کنیم که در جلسه بحث و گفتگو در کنفرانس ATMEIA در اورلاندو در هفته گذشته، هیچ جلسه ای در اتاق برگزار نشد.

با این وجود، با توجه به سوالات متفکرانه در مورد معاملات کارتن از Donna Embry از پرداخت اتحاد اتحادیه بین المللی و بحث و گفتگو از یک مکمل کامل از حرفه ای پرداخت می شود.


در اینجا نکات برجسته از جلسه یک ساعته، ویرایش طول:

آیا تراشه های تراشه به عنوان استاندارد تراشه دشوار و گران قیمت خواهند بود؟

کارول Specogna: خوب، چرا که ما احتمالا نباید مسیر EMV را طی کرد. ... فقط گفتن آنچه که [فیسرور] انجام داده است واقعا سعی دارد از آنچه که امروز وجود دارد استفاده کند.

بنابراین، آره، شما نیاز به تغییر برخی از نرم افزارها دارید ... اما بسیار ساده تر است زیرا معاملات به نظر می رسد مانند معاملات قدیمی شبکه های قدیمی. این فقط یک برداشت استاندارد است. مشخصات ما در سمت خرید نیمی از صفحه طول می کشد. چیزی شبیه آن برای EMV نیست.

داگلاس اسد: EMV مورد نیاز برای اهداف امنیتی بود، زیرا ایالات متحده، ضعف در زنجیره ای از نظر تقلب هایی است که به ایالات متحده منتهی می شود. ... اما در کنار آن، این یکی از چند موقعیتی است که من دیدم، جایی که شما یک تکنولوژی جدید را اضافه کردید که در واقع تجربه کاربر را بدتر کرده است.

کارت نقدی طراحی شده است که کاربر پسند است. این طراحی شده است تا تجربه را بهبود بخشد. همه ما باید وقتی که این کار را انجام می دهیم، امنیت داشته باشیم، و باید اول و مهمتر از آن باشد، اما پول نقد بدون کارت به مصرف کنندگان لطمه می زند، در حالی که EMV به جو اسمیت، او نمی داند چرا از EMV استفاده می کند، فقط می داند که طول می کشد ... کارت نقدی وجود دارد برای ایجاد تجربه بهتر.


چگونه می توان معاملات بدون کارت به IAD کمک کرد تا ریسک تغییر بدهی خود را به حداقل برسانند؟

دانیل گودمن: این قطعا یک قطعه کلیدی از آنچه ما در حال فکر کردن در مورد ما به این بازار است. با NFC بدون تماس، EMV مانند است که مسئولیت را با صادر کننده نگه می دارد. همانطور که ما به دیگر اشکال نگاه می کنیم، چیزی است که ما قصد داریم آن را همانطور که هست، آغاز کنیم.

ما می دانیم که به منظور تشویق همه شما از دستگاه های خودپرداز - چرا شما در یک محصول شروع می کنید که قصد دارید مسئولیت آن را داشته باشید؟ به طوری که قطعا ما به آن نزدیک می شویم. هر گونه تجربیات جدید و تجربی کاربردهای جدید و فن آوری های جدید، ما انتظار داریم که بدون نیاز به تغییر مسئولیت به اپراتور، آن را پیاده سازی کنیم.


آیا راه حل های کارت بی نهایت واقعا امنیت بیشتری را برای دارنده حساب فراهم می کند؟

سام کامل: در فضای موبایل، بین قدرت دستگاه و تمام نقاط داده ای که آن را محاصره می کند - بیومتریک، موقعیت جغرافیایی و دیگر موارد - اگر واقعا در مورد آن فکر می کنید، یک محیط امن تر و ایمن را ایجاد می کند.

کارت شما در گوشی نیست، شما دارای رمزگذاری هستید ... بنابراین از دیدگاه تصویب، از دیدگاه مصرف کننده یا بازرگان یا اپراتور، به نظر می رسد بسیار امن تر است.

لایل الیاس: مفهوم بیومتریک چندبعدی، به نظر من، راه رفتن است. این موضوع مربوط به تراکنش بزرگ است؟ این معامله خطرناک است؟ همه چیز در مورد کاهش خطر است. روزهایی که تلاش می کنند نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد بیاورند - آن ها فقط کاملا بی اهمیت می شوند.


همه "پرداخت ها" از NFC استفاده می کنند، اما Just Cash از کد QR استفاده می کند. چرا اینطور است؟

تاد لارنس: آنچه در مورد فضای ATM متفاوت است این است که برای NFC و بعضی از دستگاه های قدیمی تر آن می تواند به طور بالقوه یک راه حل سخت افزاری باشد، که برای اپراتورهای ATM برای بیرون رفتن و استقرار هزینه است ... و واقعا آن را اضافه نمی کند سود.

آنچه ما تلاش کردیم [مدل کد QR] را انجام دهیم، استفاده از همه چیزهایی است که در حال حاضر وجود دارد که در حال حاضر واقعا خوب کار می کند و فقط در ویژگی های ما لغزش است که مردم را به این محیط کارتless متصل می کند.

کارول Specogna: باید در سراسر ایالات متحده از این ATMs [خرده فروشی] شبکه ای وجود داشته باشد که برای مصرف کننده در نظر گرفته شود و ما باید از طرف دستگاه خودپرداز شروع کنیم. ما با PAI شروع کردیم چون به مؤسسات مالی رسیدیم و سعی کردیم آنها را قانع کنیم که فروش آنها واقعا سخت است. اما اکنون می توانید به موسسات مالی بروید و می گوید: "هی، ما قبلا 10،000 را دریافت کرده ایم، ما تا پایان سال 2017 با 25 هزار کارگر کار می کنیم" - این بسیار قدرتمند است.


افکار شما در مورد حجم در حال افزایش با معاملات P2P و پاداش؟

ریچارد ویتوکوسکی: امروز اگر شما در لهستان هستی و یک دوربین نیکون خریداری می کنید، تخفیف می گیرید ... انتخاب های شما وقتی که شما به شکل آنلاین تخفیف می گیرید، شماره حساب و شماره مسیر روبروی خود را ارائه می دهیم و پول را به حساب شما [یا] شماره تلفن همراه خود را به ما می دهد و ما یک پیام متنی SMS ارسال می کنیم تا بلافاصله این تخفیف را دریافت کنیم [در دستگاه خودپرداز]. 90 درصد از مردم تلفن همراه را انتخاب می کنند. ...

ما مدل داریم که در آن ما فردی را که پول نقد را در هزینه ارسال سفارش می پردازیم و ما آن را با صاحبان ATM تمدید می کنیم. این همه مربوط به درآمد افزایشی برای شما از معاملاتی است که قبلا دیده اید.