در باره ما

تاسیس در سال 2001، خالق (چین) فناوری شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکت های فناوری پیشرو، که یکپارچه جاده تولید و بازاریابی کارت پرداخت نقدی پرداخت و ماژول پرداخت آنلاین می شود. گواهی شده گواهی سیستم کیفیت ISO9001 در سال 2002، خالق شنژن شرکت Hi-tech در 2003 شد. افتخار ملی Hi-tech شرکت در سال 2008، خالق به عنوان یکی از شرکت شنژن بالای 500 متوسط در سال 2009 رتبه بندی.

به عنوان اولین شرکت که به طور مستقل توسعه جاسازی شده کارت خوان و کارت تلگراف خالق است رهبر در صنعت ماژول پرداخت کارت به عنوان خوبی به عنوان ماژول پرداخت نقدی، advancer در صنعت پرداخت آنلاین علت به پیشرفته ترین فن آوری هسته ای به دست آوردن.

با مطالعه مداوم و تحقيق خالق است سریال هفت نفیس و ابتکاری است: کارت خوان برای عمومی مخابرات، سوخت گیری در خواننده ترمینال، موتوری برای سلف سرویس پایانه، 3 در 1 برای خودرو خوان، کارت صدور ماشین, تلگراف, ماژول پرداخت آنلاین و غیره، ما بدست یک ثبت اختراع برای اختراع، پانزده مدل ثبت اختراعات سودمند، گواهینامه EMV پنج، تطابق های CE, چند نرم افزار حق و مجوز تولید و غیره. خالق شد محبوبیت با محصولات قابلیت اطمینان، عملکرد قابل توجه و قیمت مناسب، محصولات widly در زمینه امور مالی مخابرات صنعت pertrochemical دستگاه مالیاتی خرده فروشی بیمه، حمل و نقل و سرگرمی استفاده شده است. خالق برنده افتخار جامع از مشتریان خود خدمات عالی و سریع.

خالق دائما پیشرفت همراه با نوسازی سیستم مدیریت جریان استاندارد، تشديد معماری. براساس چین و رفت به سوی جهان, خالق می دائما نونهالان و خلاق نگه دارید، بزرگ چشم انداز با مشتریان به ماکسیم متقابل ایجاد ارزش و صنعت بهتر به جلو.